Kurtki Damskie - Dragan Fashion 

Produkty w tej kategorii

Jest 102 produktów.

na stronę

KURTKI DAMSKIE MODNE 2020 

 Kurtka to nieodzowna część naszej garderoby . Dlatego też warto jest zadbać o to, by mieć w swojej szafie kilka rożnych modeli, dostosowanych do temperatury, do okazji, a nawet do nastroju, zwłaszcza, że dzisiejsze trendy pozwalają nam na naprawdę szeroki wybór.

Dzisiaj możemy wyróżnić kurtki na każda porę roku. Kurtki zimowe , które charakteryzują się tym, że są dość grube i są wypełnione puchatymi włóknami, powodują, że są dość miękkie w dotyku. Wiele modeli posiada kaptur, pokaźne kołnierze, które chronią szyję przed mrozem i wiatrem. Zimą wybieramy kurtki krótkie albo dłuższe, sięgające za pupę, które doskonale chronią przed mrozem. Kurtki wiosenne i jesienne charakteryzują się tym, że są o wiele cieńsze i krótsze, chociażi w tych kategoriach zdarzają się wyjątki. Czasami możemy spotkać też modele idealne na lato, w chłodniejsze wieczory, wykonane z jednej warstwy tkaniny. Różnorodność kurtek jest ogromna.

Kurtki Ramoneski 2020

Kurtki ramoneski to must have każdej garderoby. Te skórzane kurtki damskie zapinane na suwak, który zazwyczaj usytuowany jest na boku często charakteryzują się dużym, wykładanym kołnierzem. Są krótkie i dopasowane do sylwetki. Ramoneski często ozdobione są metalowymi nitami, suwakami, dżetami, które dodają im nieco drapieżnego i rockowego charakteru.